Współpraca z nami

Prowadzisz sklep rowerowy, serwis lub hurtownie ?

Skontaktuj się z nami

tel. 536 230 997

Wysokie rabaty

Na twój zysk składa się opłata za montaż systemu i marża za instalowany sprzęt. Doskonale o tym wiemy i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny i uczciwy system rabatowy. Dzięki temu możesz zarobić jeszcze więcej na sprzedaży naszych zestawów. Jeśli robisz u nas zakupy hurtowe przed dłuższy czas - nasi handlowcy przygotują dla Ciebie specjalne rabaty. Możesz także spodziewać się nagród - niespodzianek!

Szkolenia

Rozwój nowoczesnych technologii jest obecnie bardzo szybki, wręcz porażający. Nie możesz sobie pozwolić na to by technologia Cię wyprzedziła. Przecież Twoi klienci oczekują, że zastosujesz u nich najlepsze rozwiązania z dziedziny zabezpieczeń. Dlatego dla Ciebie organizujemy szkolenia techniczne, na których poznasz najnowsze urządzenia i technologie. Bardzo ważne - u nas zdobędziesz wiedzę praktyczną. Na szkoleniach sprzęt o którym się uczysz masz w ręku!

Pomoc techniczna

Przygotowaliśmy do Twojej dyspozycji profesjonalną pomoc techniczną. Masz do dyspozycji specjalną infolinię i numer telefonu komórkowego. Nasi technicy nie pozostawią Cię samego z problemem technicznym - razem podłączymy i uruchomimy wszystko!

Bogata oferta

Lubisz załatwić wszystko w jednym miejscu? To oszczędza czas i pieniądze. W naszym sklepie kupisz wszystko co niezbędne do prowadzenia działalności - od kompletnych zestawów, poprzez przewody i obudowy, aż po gotowe sterowniki i moduły na zamówienie. Nasi webmasterzy aktualizują naszą stronę o nowe produkty do oferty, tak abyś zawsze znalazł odpowiedni sprzęt do Twojej instalacji!

Cały czas monitorujemy, co z naszej oferty może pomóc Ci w odniesieniu sukcesu. Dlatego dla Ciebie otworzyliśmy także hurtowy sklep on-line

Bez przerwy pracujemy nad nowymi działami sprzedaży, rozszerzeniem asortymentu - po to abyś mógł zaoferować i sprzedać jeszcze więcej!

Błyskawiczna wysyłka

Czas to pieniądz. Dlatego wykorzystujemy go maksymalnie dając Ci gwarancję błyskawicznej wysyłki zamówionego towaru. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 14:00, wyślemy je tego samego dnia. Dzięki temu otrzymasz zamówiony towar praktycznie w ciągu 24 godzin! Na terenie Warszawy i okolic, staramy się by Twoje zamówienie dotarło do Ciebie tego samego dnia.

Jeśli okaże się, że zabrakło jakiegoś towaru, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy i zaproponujemy zamiennik brakującej pozycji, po to byś mógł szybko podjąć decyzję o realizacji zamówienia. W ten sposób zawsze zdążysz na czas z wykonaniem usługi i będziesz mógł się cieszyć z zadowolonych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl